Datum objave: 11. Svibanj 2026

Zatvoren je natječaj za Festival dalmatinske šansone u Šibeniku . Prijavljen je rekordan broj pjesama. Revijalna večer bit će posvećena Krsti Jurasu.

Danijel Ferić
Danijel Ferić

Zatvoren je natječaj za Festival dalmatinske šansone u Šibeniku . Prijavljen je rekordan broj pjesama - čak 127.
-Jako smo zadovoljni kvalitetom pristiglih radova i mogu reći da im je nekako dodirna točka svi ti autori pokazuju ljubav prema kvalitetnoj glazbi. Raduje nas što ima podjednako i ženskih i muških autora te da je primjetna i smjena generacija, dolazak novih mladih izvrsnih glazbenika i pjevača. – kaže umjetnička direktorica Šansone Tommi Mischell te najavljuje da će zbog kvalitete prispjelih skladbi biti izabrano i na Šansoni izvedeno više od planih 20 pjesma.
Festival dalmatinske šansone održat će se u Šibeniku 21. i 22. Kolovoza,  revijalna večer biti će posvećena pjesniku Krsti Jurasu.

Video

Iz kategorije: Glazba & Spektakli

logo footer 1
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik

logo footer 2
logo footer 3