Dvije vrijedne medalje i to obje u disciplini dvojac bez kormilara za juniore osvojili su veslači V.K. „Krka“, pod vodstvom trenera Milana Radečića proteklog vikenda u Zagrebu na 31. "Croatia Open" veslačkoj regati, u konkurenciji 1200 veslača iz 15 europskih zemalja osvojili. Zlatnu medalju osvojili su Antonio Čoga i Andrija Šupe, dok su srebrnu osvojili Jakov Bumbak i Filip Vranjić. Na Regati su nastupale i veslačice Krke Antonia Papak i Antonia Rupić koje u vrlo jakoj međunarodnoj konkurenciji nisu uspjele ući u finale.
Datum objave: 15. Travanj 2014
Zlato i srebro za veslače Krke na međunarodnoj regati u Zagrebu
Iz kategorije:
Sport
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.