Vaterpolisti Šibenika pobijedili su jučer u gostima s 8 : 7 ekipu Opatije u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za opstanak u prvoj ligi. . Opatija je ovogodišnji, a i prošlogodišnji) uvjerljivi prvak 1B lige i nisu bili lagan protivnik. Šibenčani su do pobjede došli doslovno u zadnjoj minuti golom Domagoja Bulata. Druga utakmica je na rasporedu 24. lipnja u 19.30 sati na otvorenom bazenu u Crnici.
Datum objave: 22. Lipanj 2014
Domagoj Bulat doveo vaterpoliste Šibenika do pobjede u Opatiji
Iz kategorije:
Sport
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.