Datum objave: 14. Lipanj 2021

KICKBOXING / Karmela Makelja osvojila zlato na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u low kicku i mjesto u reprezentaciji Hrvatske

Šibenska borkinja, članica Kickboxing klub „Dalmatino” Karmela Makelja  pobjednica je seniorskog Prvenstva Hrvatske low kick u kategoriji do 60 kilograma. Pobjedom na Prvenstvu Hrvatske Karmela je osvojila i mjesto u reprezentaciji Hrvatske. Predstavnica "Dalmatina", Snježana Prgomet nije imala protivnicu u kategoriji do 48 kilograma, pa je nastupala u kategoriji do 56 kilograma u kojoj je usprkos hendikepu osvojila brončanu medalju. Nives Radić je nastupila u kategoriji preko 70 kilograma i osvojila srebrnu medalju.
Na Prvenstvu Hrvatske u low kicku sudjelovalo je 86 natjecateljica iz 27 hrvatskih klubova.