Datum objave: 17. Srpanj 2021

NOGOMET / „Osijek” - „Šibenik” 3 : 0. Moglo je biti i drukčije. „Šibenik” je igrao dobro, ali nije iskoristio svoje prilike.

HNK „Šibenik” vratio se iz Osijek poražen. Izgubio je s 3 : 0. Po rezultatu bi se reklo da je „Osijek” briljirao, a „Šibenik” igrao slabo, no nije bilo tako. Štoviše „Šibenik” je igrao jako dobro, a rezultat je mogao biti sasvim drukčiji da je iskoristio svoje prilike među kojima su bile najmanje dvije koje je zbilja teško promašiti. „Šibenik” se doslovno slomio nakon što u 62. minuti Deni Jurić nije iskoristio sto postotnu priliku, a Osječani odmah nakon toga u mlakoj kontri poveli s 1 : 0. Da je Deni pogodio „Šibenik” bi se vrlo vjerojatno iz Osijeka vrati s tri kao Dinara velika boda.
Na utakmici „Osijek” - „Šibenik” najbolji su bili vratari. U prvom poluvremenu čuda je na golu radio vratar „Šibenika” Lovre Rogić, a u drugom poluvremenu „Osijek” je izvrsnim obranama spasio vratar Ivica Ivušić.