Datum objave: 07. Kolovoz 2022

NOGOMET / „Slaven Belupo” – „Šibenik” 0 : 0. Nastavljen desetljetni niz bez pobjede u Koprivnici.

Stadion u Koprivnici postao je nekom vrstom nogometnog Bermudskog trokuta za domaći „Slaven Belupo” i gostujuću ekipu „Šibenika” jer već 11 godina ne uspijeva pobijediti „Šibenik” na svom terenu, a ni „Šibenik” nema još ni jednu pobjedu u Koprivnici. U toj teško objašnjivoj tradiciji odigrana je i utakmica 4. kola 1. HNL. Rezultat je bio neriješen, 0 : 0.
„Slaven Belupo” se trudio, napadao, ali nije uspijevao dati gol ni iz gotovo stopostotnih prilika. „Šibenik” se manje – više uspješno branio, ali ni njegovi igrači nisu uspijevali dati gol iz dobro odigranih kontri. Štoviše, obje ekipe jedva da su uspijevale poslati loptu u okvir gola.
„Šibenik” je cijelo prvo poluvrijeme tražio igru, a „Slaven” je izgledao dosta bolje.
U drugom poluvremenu „Šibenik” je zaigrao sređenije, ali napadački jalovo, a bod iz Koprivnice donio je zahvaljujući lošim i dekoncentriranim napadačima „Slavena” te prije svega odličnim obranama svog golmana Lovre Rogića, najboljeg igrača ove utakmice za zaborav.