Datum objave: 04. Rujan 2022

NOGOMET / „Šibenik” donio iz Osijeka veliki bod osvojen u gostima. To je 5. remi „Šibenika” u 8 utakmica.

Stanko Ferić

Šibenik” se vratio s gostovanja u „Osijeku” više nego zadovoljan osvojenim bodom. Protiv „Osijeka” na njegovom terenu igrao je bolje nego „Hajduk” u prošlom kolu, a nije se predao i nastavio se boriti nakon vodstva domaćina u 37. minuti. Upornost se isplatila. „Šibenik” je izjednačio u 78. minuti golom Španjolca Burguija i uspio sačuvati za sebe povoljan ishod do kraja utakmice. Bio je to 5. remi „Šibenika” u 8 do sada odigranih utakmica.

OSIJEK - Stadion Gradski vrt. Gledatelja 4000. Sudac: Duje Strukan (Split) -7. Strijelci: 1:0 Kleinheisler (38.), 1:1 Burgui (78.). Najbolji igrač: Jorge Burgui (Šibenik).

Osijek (4-4-2): Ivušić (6,5)- Bartolec (6), Lončar (6), Cheberko (6), Leovac (6) (od 70. Jurčević -)- Fiolić (5,5) (od 84. Gržan -), Žaper (6) (od 84. Barri -), Nejašmić (6) (od 70. Brlek -), Kleinheisler (7)- Mierez (5,5) (od 84. Mance -), Beljo (5,5).

Šibenik (3-4-2-1): Rogić (5,5)- Perić (6,5), M. Matić (6) (od 72. Kvesić -), Mesa (6,5)- Salomon (6), B. Matić (6), Rak (6) (od 57. Skorup 6), Mina (6)- Arai (6) (od 90. Pajić -), Čanadi (6) (od 72. Burgui 7)- Delić (7) (od 90. Kreković -).