Datum objave: 25. Listopad 2022

RITMIČKA GIMNASTIKA / Šibenske gimnastičarke Ante Mileta Dora Jurčević i Anđela Brocić, briljirale na međunarodnom natjecanju u BiH

Gimnastičarke gimnastičkog kluba „Šibenik-Dalmacija” nastupile su na međunarodnom natjecanju u ritmičkoj gimnastici „Visoko cup 2022.” u Visokom u Bosni i Hercegovini. U konkurenciji oko 200 natjecateljica natjecale su se tri šibenske gimnastičarke; Antea Mileta, Anđela Brocić i Dora Jurčević. Antea Mileta osvojila je 1. mjesto u vježbi su obručem u kategoriji juniorki i 2. mjesto u vježbi s loptom, a Anđela Brocić u istoj kategoriji osvojila je 4. mjesto. Dora Jurčević u kategoriji Seniorki osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju u vježbi s obručem i čunjevima. Šibensku ekipu na ovom cijenjenom međunarodnom natjecanju u ritmičkoj gimnastici vodile su trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić.