Datum objave: 14. Studeni 2022

KARATE / Na prvom nastupu mlađe skupine karataša KK „Šibenik 1066” na međunarodnom natjecanju osvojili deset medalja u konkurenciji 722 natjecatelja.

Mlađe skupine karataša KK „Šibenik 1066” proteklog je vikenda nastupila na jakom međunarodnom karate turniru Mostar Open u Mostaru na kojem su nastupila 722 natjecatelja iz 53 kluba iz 4 države. Za većinu mlađih članova KK „Šibenik 1066” bio je to prvi nastup na nekom međunarodnom turniru. Usprkos tomu što nemaju iskustvo za nastup na takvim natjecanjima postigli su odlične rezultate i potvrdili svoje osobne vrijednosti, ali i kvalitetu rada i treninga u svom klubu.

Medaljama su osvojili Roko Županović (u dvije kategorije), Mia Renje, Ante Tepić, Gabrijela Županović, Franko Bručić, Marko Bulat (u dvije kategorije), Leon Gončin, Ante Kaleb, Roko i Mia Makarin.