Datum objave: 06. Prosinac 2022

KARATE / Karatašice i karataši šibenskog „Osvita” potvrdili dominaciju u Dalmatinskoj ligi. U 4. kolu osvojili su 14 medalja;5 zlatnih, 4 srebrene i 5 brončanih.

Karatašice i karataši šibenskog „Osvita” potvrdili su u 4. kolo Dalmatinske lige svoju vrhunsku formu i dominaciju u tom rangu natjecanja. Osvojili su 14 medalja; 5 zlatnih, 4 srebrene i 5 brončanih. Zlato u katama su osvojili: Teodora Antić, Lovre Vučak, Borna Belamarić, Bruno Martinović i Matej Blaće. srebrne medalje osvojili su: Niko Radovčić, Marijeta Ćaleta Car, a brončane medalje osvojili su Mia Ninić, Mateo Ninić i Ante Palinić.
U borbama su Niko Radovčić i Ante Palinić osvojili srebrne medalje, a Teodor Antić i Mateo Ninić brončane.
U sva četiri kola ukupni pobjednici Dalmatinske lige po kategorijama su: Teodora Antić, Marijeta Ćaleta Car, Borna Belamarić i Matej Blaće dok je klub u ukupnom poretku u katama na 3. mjestu.