Datum objave: 26. Travanj 2023

NOGOMET / „Šibenik” zaigrao odlično i s 3 : 1 pobijedio „Slaven Belupo”. Opet (trenutno) nije zadnji u 1. HNL, ali bit će ako „Gorica” pobijedi „Hajduka”

Stanko Ferić

Šibenik” zaigrao odlično i u 31. kola 1. HNL s 3 : 1 pobijedio „Slaven Belupo”. Opet (trenutno) nije zadnji na ljestvici, ali bit će ako „Gorica” uspije pobijediti „Hajduka” na svom terenu. Dobije li „Hajduk” sve bolju „Goricu”, „Šibenik” će malo lakše disati, ali još neće biti siguran u svoj opstanak u prvoj ligi.
Protiv „Slaven Belupa”, „Šibenik” je zaigrao jako dobro i već je u prvom poluvremenu pogocima Karla Špeljaka osigurao pobjedu. Špeljak je bio krator i trećeg gola kojeg je u drugom poluvremenu postigao Haruki Araija.
Šibenik” je od početka do kraja utakmice bio toliko bolji da „Slaven Belupo” uopće nije bio ravnopravan protivnik.