Datum objave: 12. Kolovoz 2023

NOGOMET / Odličan start „Šibenika” u Drugoj ligi. Pobijedio je „Vukovar 91” s 3 : 0

HNK „Šibenik” nakon traumatičnog ispadanja iz Prve HNL odlično je startao u Drugoj ligi. U prvoj drugoligaškoj utakmici na startu sezone pobijedio je na svom terenu „Vukovar 91” s 3 : 0.
Vukovarci su se dobro branili, a napadači „Šibenika” uspjeli su utakmicu riješiti tek u drugoj polovici drugog poluvremena kada su u dvije minute dalii dva gola. U 65. minuti je J
osip Majić doveo „Šibenik” u vodstvo iz kaznenog udarca, već u 67. minuti, Carlos Torres je postigao drugi gol čime je utakmica bila odlučena. Konačnih 3 : 0 zaključio je Ivan Roca nekoliko minuta prije kraja utakmice.

ZANIMLJIVO: Druga liga je druga liga iako se službeno zove SuperSport Prva nogometna liga