Datum objave: 28. Rujan 2023

NOGOMET / „Šibenik”, prošlogodišnji finalist Hrvatskog nogometnog kupa, izgubio od trećeligaša „Radnika” iz Križevaca 4 : 3

HNK „Šibenik”, prošlogodišnji finalist Hrvatskog nogometnog kupa, izgubio je u prvoj utakmici Kupa od NK„Radnik” iz Križevaca koji igra u trećem razredu hrvatskog nogometa. „Šibenik” nije uspio nadigrati žilavi i motivirani „Radnik”.
„Šibenik” je izgubio utakmicu u kojoj je u prvom poluvremenu vodio s 2 : 1 i dobro se držao početkom 2. poluvremena. Po „Šibenik” je sve krenulo nizbrdo u 76. minuti kada je „Radnik” izjednačio na 2 : 2. Nogometaši „Šibenika” takav razvoj događaja nisu očekivali pa nisu odgovorili kako treba što je „Radnik” iskoristio i u 98. minuti poveo s 3 : 2, a zatim 111 minuti postigao i četvrti gol. „Šibenik” je uspio tek ublažiti poraz još jednim pogotkom, ali to nije bilo dovoljno pa „Radnbik” zasluženo ide dalje u Hrvatskom nogometnom kupu.