Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za početnike PK Šibenik u konkurenciji 140 plivačica i plivača iz 10 dalmatinskih klubova osvojio četiri pojedinačne i dvije štafetne medalje. Najbolje rezultate postigao je Roko Milošević s tri sovojena odličja: zlato na 50m leptir, te broncu na 50m slobodno i 50m leđno. U ženskoj konkurenciji Laura Ljepava je osvojila srebro na 50m leptir, a ženska štafeta PK Šibenik”, Laura Ljepava, Tereza Labaš, Anuška Rogulj i Rita Stipaničev. osvojila je brončane medalje na 4x50m slobodno i 4x50m mješovito.
Datum objave: 23. Lipanj 2026
PLIVANJE / Roko Milošević osvojio zlato i dvije bronce na Regionalnom prvenstvu Hrvatske, štafeta PK „Šibenik” dvije bronce, a Laura Ljepava srebro
Iz kategorije:
Sport
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.