Datum objave: 13. Siječanj 2011

Vaterpolo: Šibenik i POŠK podijelili bodove u Crnici

Doslovno u užarenoj astmosferi na bazenu u Crnici,kako stoji na službenoj stranici Vaterposkog kluba Šibenik, Šibenčani i POŠK igrali su sinoć nerješeno 11:11. Domaćini su  u prvom poluvremenu bili stalno bolji ali su u trećoj četvrtini dopustili Splićanima da im se približe rezultatom i prijeđu u vodstvo. U četvrtoj četvrtini vaterpolisti Šibenika  poveli  su s 11:10, ali je u posljednjim sekundama utakmice igrač gostujuće ekipe Lušić iskoristio grešku u domaćoj obrani, i s krila pogodio gol za konačnih 11:11!Bila je to, kažu, vrlo dobra utakmica u kojoj nije nedostajalo izvrsnih poteza i prekrasnih golova koji su izazvali divljenje vrlo dobro popunjenih tribina. Još jednom se pokazalo da ‘srce Šibenika’ snažno tuče  za vaterpolo. Funcuti koji su se skupili u velikom broju napravili su odličnu atmosferu.Nakon utakmice, trener domaćina Mate Zeljak je izjavio: Nisam pretjerano zadovoljan pokazanim. Da mi je netko ponudio ovaj rezultat prije prvenstva, zasigurno bih ga prihvatio, ali u ovakvoj situaciji, kada smo bili izjednačeni – očekivao sam malo više. Mogli smo to i bolje napraviti, pogotovo u drugoj četvrtini kada nismo iskoristili pružene prilike sa igrača više kada smo mogli otići na 8:4 i praktički rješiti utakmicu. Na samom kraju smo napravili malu grešku, što su gosti zasluženo iskoristili i izjednačili. Na kraju imamo i taj jedan bod koji zasigurno dobro dođe pred gostovanje u Sloveniji.’Trener gostujuće ekipe, Viko Rossi istaknuo je kako mislim da su zasluženo osvojili bod. "Ostvarili smo zadani cilj kojeg smo dogovorili prije utakmice – da ne posustanemo kada postane najteže i zbog toga želim čestitati mojim momcima koji su, ponavljam, zasluženo osvojili bod!’