Datum objave: 06. Studeni 2010

Sportska subota:Šibenik u Varaždinu odigrao 2:2

Diana Ferić
Diana Ferić
Šibenik je popodne uspio izvući bod na gostovanju u Varaždinu gdje je nakon 90. minute bilo 2:2. Iako je prvo poluvrijeme završilo povoljnim rezultatom za naš klubjer je u 19. minuti gol dao Tokić, u drugom je poluvremenu u 59. minuti Golubar izjednačio, a Škvorc u 80. minuti povisio na 2:1. Šibenik se jako dobro držao što je nagrađeno tri minute kasnije kada je naš igrač Željko Malčić uspio zabiti gol i poravnati nepovoljan rezultat barem na 2:2 i tako osvojiti barem bod za šibenski klub. Osim golova Nike Tokića i Željka Malčića, od zbivanja s današnje utakmice NK Šibenika u Varaždinu treba još istaknuti da je u 41. minuti utakmice naš igrač Ivan Medvid zaradio žuti karton.Popodne još košarka i vaterpoloDanas su aktivni i košarkaši. Jolly JBS  ugošćuje u  zadarsku ekipu  5 bunara, a Šibenik 4  je u 13 sati igrao s Mislavom iz Splita. Košarkašice Jolly JBS -a u 18 sati i 30 minuta na Baldekinu dočekuju beogradski Voždovac u 6. kolu regionalne lige. Budući da je Voždovac na  sedmom, a Jolliete su na drugom mjestu na ljestvici računa se  na njihovu pobjedu s obzirom da su bolje i  iskusnije. Pobjedu očekuju i vaterpolisti Šibenika koji igraju u Splitu protiv Mornara. Trener Šibenčana Mate Zeljak vjeruje da će njegova mlada ekipa ovaj put dati sve od sebe i da će nadigrati Mornara koji je ipak slabija momčad od riječkog Primorija od kojeg su prošlog tjedna izgubili.