Datum objave: 25. Veljača 2011

Šibenik izvukao bod u Kranjčevićevoj

Diana Ferić
Diana Ferić
Nerješenim rezultatom 1 : 1  1:1 (1:0)  završio je  večerašnji susret između Zagreba i Šibenika, u 19. kolu Prve HNL u Zagrebu  Utakmica se igrala pred 200 gledatelja stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je Marić iz Daruvara.Nakon početnih minuta međusobnog ispitivanja snaga Zagreb je stigao do pogotka. Po desnoj je strani prošao vrlo raspoloženi Jurendić, a loptu nakon primanja i prebacivanja na drugu nogu u mrežu Blaževića efektno šalje Krstanović. Međutim, u 72. minuti izjednačio je Jelić. Sve do 72. minute bijeli su držali kontrolu nad rezultatom, imali su i nekoliko novih poluprilika, no onda ih je oklijevanje u vlastitom šesnaestercu stajalo izjednačenja. Mrežu Bašića nakon nekoliko pokušaja i odbijanja od vratnice pogodio je Dražen Jelić. On je i nekoliko minuta kasnije zaprijetio golu domaćina ali ovog puta bez uspjeha. To je prvi remi Zagreba i Šibenika nakon 1994. godine, a njime su puno zadovoljniji igrači ŠIbenika od zagrebačkih bijelih.