Datum objave: 01. Ožujak 2011

Uspjeh šibenskih plivača u Dubrovniku

[caption id="attachment_9610" align="alignleft" width="203" caption=" Uspješni Krešmir Marasović"][/caption]Plivači oba šibenska kluba More i Šibenik nastupili su u punom sastavu proteklog vikenda na drugom dijelu Regionalnog Prvenstva Hrvatske za Regiju 1 koje je održano u Dubrovniku.Lucija Jurković Periša iz plivačkog kluba “Šibenik” zauzela je jedno treće mjesto u apsolutnoj i mlađe seniorskoj kategoriji, po jedno prvo, drugo i treće mjesto u juniorskoj kategoriji, dok je u svojoj kategoriji “mlađi juniori” osvojila tri prva i jedno drugo mjesto.Uspješani su bili i plivači Mora koji su se vratili u Šibenik s 15 medalja. Ponovo su najuspješniji bili kadeti s osvojenih 8 medalja: 2 zlatne, 5 srebrnih i jednom brončanom.Antonia Gulin iz plivačkog kluba “More” u mlađe juniroskoj kategoriji zauzela je dva puta drugo i jedanput treće mjesto.Ženska štafeta mlađih juniorki plivačkog kluba “More” u disciplini 4x50m SLOBODNO ostvarila je treće mjesto u mlađe seniorskoj i juniorskoj te drugo mjesto u mlađe juniorskoj kategoriji, dok je u disciplini 4x100m SLOBODNO zauzela treće mjesto u mlađe juniorskoj kategoriji.U kategoriji kadeta dijelile su se medalje, a njima su se okitili plivači PK “More”, Petar Krešimir Marasović (dva zlata i tri sreba) i Martina Skelin (dva srebra i jedna bronca).Starije kategorije (od mlađih juniora do seniora) dobili su  posebne nagrade za ukupno osvojeni broj bodova. Od šibenskih plivača nagradu je odnijela samo Lucija Jurković Periša koja je sa 3863 boda zauzela drugo mjesto u mlađe juniorskoj kategoriji.