Datum objave: 02. Travanj 2011

Šibenik u utakmici s Dragovoljcem došao do jednog boda

Greškom obrane, ocijenio je trener NK Šibenika Vjekoslav Lokica subotnji rezultata 2: 2 s Hrvatskim dragovoljce, na Šubićevcu. Istaknuo je kako je ta utakmica ipak ušla u seriju od pet susreta u kojima Šibenčani nisu doživjeli poraz te da se nada da će  takav trend nastaviti. Trener gostiju Davor Mladinov izjavio  je kako su u Šibeniku došli do značajnog boda dodavši da bi možda dobili i sva tri da njegova momčad, nakon što je povela 2 : 1,  nije izgubila koncentraciju.Kako prenosi portal Sportnet prvo su vodili domaćini, pa onda gosti, no pobjednika na kraju ipak nije bilo.U derbiju začelja i jedni i drugi su mogli do pobjede, a ovakav ishod možda je i najpošteniji. Kod domaćina se najviše istaknuo mladi hrvatski reprezentativac Antonio Jakoliš, dvostruki strijelac, no to nije bilo dovoljno Šibenčanima.Domaćini su u susret ušli nešto bolje i poveli u 18. minuti kada je Mehmed Alispahić proigrao Jakoliša, ovaj napravio još nekoliko koraka i onda poslao loptu iza leđa gostujućeg vratara.Pred kraj prvog dijela Sigećani stižu do izjednačenja nakon što je šibenski vratar Goran Blažević srušio Filipa Jazvića. Precizan realizator najstrože kazne bio je Velimir Švarić i tako je Šibenik u samom finišu prvog dijela ostao bez prednosti.U nastavku oba pogotka postignuta su u razmaku dvije minute. U 78. je Jazvić doveo goste u vodstvo, a odmah u idućem napadu Jakoliš svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 2:2, čitamo na Sportnetu.Foto: Martina Japundžić, Sportnet i službeni portal NK Šibenik