Datum objave: 30. Lipanj 2011

Remi u prijateljskom susretu Šibenika i Splita

Dora Žganjer

Momčad Šibenika je sinoć  odigrala prijateljsku utakmicu sa Splitom na njihovom stadionu, Parku mladeži, stoji na službenoj stranici HNK Šibenik.  Igralo se dva puta po 60 minuta, a susret je završen bez pobjednika, rezultat je bio 1:1. Strijelac gola za Šibenik bio je Stipe Bačelić-Grgić.
Bačelić-Grgić našu je momčad doveo u vodstvo u 69. minuti fenomenalnim golom iz slobodnog udarca s 20 metara. Prednost je Šibenik čuvao gotovo do samog kraja utakmice, no, Golubović je iz kaznenog udarca u pretposljednjoj minuti utakmice pogodio za konačnih 1:1.

SPLIT – ŠIBENIK 1:1 (0:0)
Split, stadion u Parku mladeži, gledatelja 500
Sudac: Duje Strukan - Split
Strijelci: Golubović 119' – 11 m -  Bačelić-Grgić 69'
SPLIT: Zagorac, Radnić, Milović, Galović, Dam.Rašić (od 45. Grizelj), Miljak (od 40. Barišić), Lojić, Bučan, Tešija, Obilinović, Ćapin (od 50. Jordan). II. poluvrijeme: Vuković, Marčić, Milović (od 93. Franić), Vidić, Budiša, Vitaić, Šimić, Baraban, Žužul (od 100. Jordan), Grizelj (od 75. Rebić), Golubović. Trener: Ivan Katalinić.
ŠIBENIK: Slavica (od 40. Mihaljević), Maleš, Čanić, Čerina, Blaić, Husmani, Slugan, Pešić, Vuković (od 40. Španja), Tokić, Jelić, II. poluvrijeme: Blažević, Golub, Spahija, Fuštar, Kartelo, Čulić, Krišto, Bačelić-Grgić (od 115. Husmani), Plazibat, Vuk, Brečević (od 105. Jelić). Trener: Vjekoslav Lokica.