Drugoligaš Radnik iz Sesveta porazio je danas na domaćem terenu prvoligaša Šibenika rezultatom 2:0. Time su se Šibenčani oprostili od natjecanja u Kupu. Domaćini su poveli u 10. minuti golom Jurjevića iz jedanaesterca. Šibenčani su potom krenuli oštrije i imali su nekoliko šasi, ali sve ih je osujetio golman Radnika. U 85. minuti Mihaljević je povisio na 2 : 0. Šibenik je nakon dvije minute dobio izravnu šansu za pogodak, ali je Jelić umjesto gola pogodio stativu. Novinari javljaju kako je domaći Radnik dao sve od sebe da pobjedi prvoligaša Šibenika, a Šibenčani mogu samo žaliti za propuštenim prilikama.
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.