Datum objave: 26. Rujan 2011

Veliki uspjesi junorskih veslača Krke i Dupina

Krkin juniorski četverac  - Antonio Čoga, Josip Laća, Tome Bačelić, Jure Šarić i kormilar Tomislav Rupić  prvaci su Hrvatske u disciplini 4+ JMB. Taj su uspjeh postigli na 21. Prvenstvu Hrvatske u veslanju za kadete i juniore koje je proteklog vikenda održano na Jarunu. Andrija Šupe, Vice Jurišić, Bruno Čivljak, Filip Kendeš - prvaci su Hrvatske u disciplini 4XKMA!  Frane  Filip Garma bio je srebrni  u disciplini 1XKMB, a odlično su s eplasirale i djevojke - Antonia Papak, je bila treća  u disciplini 1XJŽB, a brončanu medalju osvojio je i ženski četverc - Antonia Papak, Marjeta Luša te Antonia  i Lucija Rupić. S medaljama su se iz Zagreba vratili i veslači VK Dupin iz Tisnog koji su nastupuli sa šest ekipa. Bartol Stegić je u kategoriji samac (skif) zauzeo prvo mjesto i tako ponovio prošlogodišnji naslov prvaka Hrvatske. Bartol je do naslova prvaka došao uvjerljivim pobjedama u prednatjecanju i finalu.
Dvojac na pariće kadetkinja Adriana Jelovčić i Petra Gabre bile su također  prve i ponijele  naslov kadetskih prvakinja Hrvatske.  Četverac na pariće juniora Bartol Stegić, Luka Horvatović, Jakov Zurić, Domagoj Babić zauzeli su 6. mjesto u finalu,a ugodno je iznenadio i dvojac na pariće mlađih kadeta Benjamin Juraga i Frane Gabre . Oni su u konkurenciji 17 posada došli su do finala gdje im je medalja izmakla za 65 stotinki sekunde