Košarkašice Gospića teško su porazile Jolly JBS u 2. kolu A1 lige za žene, koji se jučer igrao u Gospiću. Rezultat je 78 :48 i to je jedan od najvećih poraza Jollieta u posljednjih nekoliko godina. Jolliete su bile ravnopravne tek prvih desetak minuta, a onda su Gospićanke ubacile “brzinu više”. Očajan šut za tricu (0/10) i loše izvođenje slobodnih bacanja (čak 9 promašaja), te čak 21 izgubljena lopta utjecali su da razlika na kraju bude prevelika.Najefikasnije u redovima Jollieta bile su Luca Ivanković s 13 i Antonia Mišura s 11 postignutih poena. U sljedećem kolu košarkašice Jollya igraju u Zagrebu protiv Agrama.
Datum objave: 24. Listopad 2011
Gospićanke nadigrale Jolliete s 30 koševa razlike
Iz kategorije:
Sport
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.