Humanitarni program pod nazivom "Želim disati" bit će održan 15. ožujka u Hrvatskom narodnom kazalištu Šibenik kako bi se pomoglo 18 - godišnjoj Šibenčanki Matei Laštro koja boluje od cističke fibroze i prikupio novac da može kupiti masažni prsluk i inhalatora što bi joj olakšalo disanje. Pokrovitelji su Grad Šibenik i Hrvatskog narodnog kazališta u Šibeniku, a u programu će nastupiti članice i članovi plesnih udruga Sjene, Salsaton, Balans i Zlatni mirkofon te članice Studija aeroDI i članice i članovi Gimnastičkog kluba Dišpet iz Šibenika.
Datum objave: 14. Ožujak 2013
Humanitarni koncert "Želim disati" za 18 - godišnju Mateu Laštro
Iz kategorije:
Vijesti
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.