Brodovi na kupališnim linijama za Martinsku i Jadriju počet će voziti 19. lipnja, kako je na današnjoj sjednici Gradskog vijeća potvrdila Maja Čeko, pročelnica Upravnog odjela za gospodarstvo, poduzetništvo i razvoj. Od ove godine za provedbu tog projekta zadužena je Turistička zajednica Grada Šibenika. „Mi smo u proteklih šest godina taj projekt podigli na noge i brendirali ga kao turistički proizvod. Budući da nam je odjel preopterećen i da radimo na 50 do 60 projekata, to smo ove godine prepustili Turističkoj zajednici, a početak plovidbe kasni nekoliko dana zbog postupka primopredaje”, objasnila je Čeko.
Datum objave: 17. Lipanj 2026
Brodovi na kupališnim linijama za Martinsku i Jadriju počinju voziti 19. lipnja
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.