HNK Šibenik, sada drugoligaš, ulazi u ovu sezonu s pojačanjima, unatoč lošoj financijskoj situaciji u klubu. Dobili su novog golmana Josipa Škorića te igrače Franju Tepurića i Tomislava Čuljka koji je prešao iz Cibalije. Šibenčanima se pridružio i njihov nekadašnji junior koji je igrao u Hajduku Ivan Pešić. Trener HNK Šibenik Goran Tomić novinarima je izjavio da je zadovoljan pojačanjima na kojima je inzistirao te da se nada da će tako ojačan "Šibenik" biti u vrhu drugoligaške ljestvice.
Foto: www.hnk-sibenik.hr

