Datum objave: 14. Rujan 2016

Veslački klub Krka iz Šibenika ukupno četvrti u Kupu Dalmacija 2016

Šibenik News

U subotu 10. rujna održana je šesta, ujedno i posljednja regata za „Kup Dalmacije 2016.“ u splitskom Spinutu. Na regati su sudjelovali i veslači iz veslačkog kluba Krka među 11 klubova iz Dalmacije i jednog iz BiH.

Veslači iz najstarijeg šibenskog sportskog kluba, njih 25, postigli su izvrsne rezultate. Prvo mjesto od veslača osvojili su Denis Borna Bumbak, Stipe Koloper, Kristijan Papak, Nino Perišić i Ante Raić te Stipe Menđušić, a od veslačica prvo mjesto je zauzela Sara Panjkota.

Zbog iznimnih plasmana na Regati, „Krka“ je zauzela 4. mjesto od 12 klubova kojih su sudjelovali. Napomenimo da u ovoj regati nisu sudjelovali Filip Garma i Luka Gojanović Rakić koji se još odmaraju od nastupa na juniorskom Europskom prvenstvu u Nizozemskoj i Litvi.