Datum objave: 01. Listopad 2023

KARATE / Karate klub „Šibenik 1066.” postigao odlične rezultate na Croatia Openu u Zagrebu i Zrinjski karate kupu u Mostaru

Karatašice i karataši karate kluba „Šibenik 1066.” postigli su odlične rezultate na Croatia Openu u Zagrebu i Zrinjski karate kupu u Mostaru.
Klupske perjanice Mare Mileta, Toma Mileta i Karlo Ramljak u Zagrebu su se uspješno nosili s jakom međunarodnom konkurencijom iako se nisu uspjeli izboriti za medalje. KK „Šibenik 1066” bio je daleko uspješniji na natjecanju u Mostaru na kojem je osvojio
9 medalja. Srebrnu medalju osv0ojio je kata tim u katgoriji karatašica 8 -9 godina) te kata tim kadetkinje i juniorke, a Lora Baljkas i Mira Lemac izborile su srebrne medalje u dvije kategorije. Brončane medalje osvojile su Tomislava Ivanda, Nika Ljubić i Ana Pentek u dvije kategorije.