Luka Nikpalj, bivši predsjednik GO Foruma mladih SDP - a Šibenik vodit će naredne dvije godine Forum mladih SDP - a Šibensko kninske županije. Izabran je na 2. redovnoj izbornoj konvenciji tog foruma. Potpredsjednici su Vojko Bašić i Alen Škerić. Izabrano je i 10 članova Županijskog odbora. Konvenciju su pozdravili Anita Bara, predsjednica ŽO SDP -a Šibensko - kninske županije i predstavnici foruma mladih te stranke iz mnogih hrvatskih
Datum objave: 22. Listopad 2012
Izabrano novo vodstvo Foruma mladih SDP - a u Županiji
Galerija
View the embedded image gallery online at:
https://www.mok.hr/vijesti/item/11384-izabrano-novo-vodstvo-foruma-mladih-sdp-a-u-zupaniji#sigProId825a7f2e9d
https://www.mok.hr/vijesti/item/11384-izabrano-novo-vodstvo-foruma-mladih-sdp-a-u-zupaniji#sigProId825a7f2e9d
Iz kategorije:
Vijesti
Časopis - Volim Šibenik
Sponzorirani članci
Najčitanije
Kolumne
Diana Ferić
Sridom u sridu
Karmen Jelčić
Grintanja šibenske neviste
Trg Andrije Hebranga 11a, 22 000 Šibenik


- Komunikacije d.o.o.
- Redakcija
- Oglašavanje
- Pravila o privatnosti
- Kolačići
- Impressum
Copyright © Šibenik News. Sva prava pridržana.