Budući da se na prvi poziv Grada Šibenika vlasnici parkiranih vozila i plovila vezanih uz rub ceste u Ulici Obala Jerka Šižgorića u Mandalini nisu odazvali, Grad Šibenik još jednom poziva sve građane da već danas uklone sva vozila i sve brodove.
Naime, parkirana vozila i vezana plovila na tom području ne samo da ometaju početak građevinskih radova na rekonstrukciji ceste, već postoji i opravdana bojazan da će biti oštećeni, pa ostaje nejasno kako vlasnike to ne zabrinjava. Iz Gradske uprave još jednom upozoravaju sve vlasnike da se, ukoliko ne uklone svoja vozila i brodove, Grad Šibenik neće smatrati odgovornim, već će svu odgovornost i posljedice snositi upravo sami vlasnici vozila i plovila, koji nisu uklonjeni unatoč opetovanim pozivima od strane Grada.

